בניית אתרים - מאחורי הקלעים

לקוחות רבים אוהבים שקיפות בעבודה שמבוצעת עבורם ואין זה קשור לכך שאם מדובר על בניית אתרים, שיפוץ ביתם או אפילו העובדים שלהם.
"מאחורי הקלעים" יהיה לרוב מונח שלא קיים כלל וכלל, חברות רבות נוטות לשתף את הלקוח בחווית בניית האתר על מנת שידע כל אספקט באתר ושידע לנהל אותו בעתיד ללא עזרה רבה.

 

מכיוון שרבים הם העסקים שהחליטו לבנות אתר לעסק שלהם, בין אם זה אתר תדמיתי למכירות כולם מעוניינים להוות חלק פעיל במהלך בניית האתר על מנת שיוכלו לדעת האם החברה עומדת בזמנים אליהם היא התחייבה והאם כל אחד מהשלבים שמבוצעים על בניית האתר אכן תואמות לאפיון האתר שקבעו מבעוד מועד.

 

בחירת חברה לבניית אתרים

 

אם כבר בחרתם את החברה שאיתם אתם מעוניינים לעבוד כנראה ששמעתם עליה המלצות טובות וראיתם תיק עבודות שבהחלט נהנתם להסתכל עליו ולקוות שאתרכם יידמה למקצועיות ששאר העבודות שלהם נבנו דרכם.
עוד מתהליך אפיון האתר החברה שבונה לכם את האתר צריכה לדעת לאיזה שוק אתם פונים ומיהם המתחרים העיקריים שנגדם תתמודדו על ליבם של הלקוחות והם בעצם יהוו את התחרות העיקרית בזירת האינטרנט, על החברה לדעת לבצע "התקפת נגד" שהיא בעצם לקיחת האתר של המתחרה כאתר לא מוצלח ושיפור אתרך מכל הבחינות על מנת שיתעלה על מתחריך.

אתר האינטרט צריך לייצג אותך בעל העסק, כנותן השירות הכי טוב בתחומך ללא רבב, נותן השירות שמתעלה מעל מתחריך וכל זה צריך להיאמר אך ורק על ידי צפייה באתר וללא היכרות אישית, חברת בניית אתרים טובה תדע לתת לך את הייצוג הטוב ביותר על גבי הרשת שיגרום לך להגדיל את מאגר לקוחותיך עד מהחודשים הראשון שהאתר באוויר.


על החברה להסתכל על האתר כלקוחות שמתעניינים בשירותים שאתה מציע ולבחון את האתר ועיצובו כלקוחות שירצו ליצור עמך קשר להמשך עסקים ועל הקלות שבה הם יוכלו לאגור מידע מאתרך על השירותים שאתה מספק ויצירת קשר איתך בקלות וללא תהליכים מסובכים.

 

מה תכלול בניית אתרים באינטרנט

 

חלק מתהליך בניית אתר האינטרנט חייב לכלל כפי שנאמר נקודת מבט של גולש חדש שמעוניין במידע ולאחר מכן ביצירת קשר עמך נותן השירות, על החברה לדעת אילו סוגי טקסטים תציג באתרך, האם הם יהיו טקסטים ארוכים שצורכים את בניית האתר כרחבה על מנת שלא ישברו שורות לחינם או טקסטים קצרים ובעלי תמונות רבות שתוכל להתאים את האתר ואף לשים גלריה לכל תוכן חדש שתעלה לאתר.


על מנת שזה יקרה על החברה לדעת ליצור את עיצוב האתר והמבנה שלו באופן שיווקי שלאחר קריאת התוכן יוכל הגולש ליצור עמך קשר ללא בעיה כלל ואף לכוון את הגולש שאולי מראש לא התכוון ליצור קשר אל ביצוע זה כדי לדלות מידע נוסף ממך נותן השירות המוצע.

 

תהליך בניית אתרים

 

לאחר חתימת החוזה התהליכים הבאים מתבצעים כמו שנאמר "מאחורי הקלעים", אך חברה אמינה ומקצועית שאין לה מה להסתיר תהיה שקופה ובעצם מיידעת את הלקוח בכל השלבים בתחילתם ובסיומם, מציגה לו אותם לביקורת ואם יש צורך גם לתיקונים מידיים.

 

  • אפיון האתר - האפיון יבוצע עמך ביחד ויהווה את המתווה להמשך הדרך על מנת שחברת בניית האתרים תדע כיצד לבנות את אתרך ולמה אתה מצפה.
  • עיצוב האתר - הדבר הראשון שיבוצע לאחר סיום האפיון יהיה עיצוב האתר על מנת שתהיה תבנית שעליה האתר יורכב.
  • "קידוד האתר" - זוהי בעצם הפעולה הראשונה שמבוצעת לאחר עיצוב האתר, מפרקים את קובץ התמונה והתבנית שאתרך היווה עד כה לתוך אתר שלם.
  • תכנות האתר - פה בעצם מתחילים לבנות את מערכת ניהול התוכן של האתר והצגת התוכן המוכנס אליה באתר עצמו על פי התבניות שהגדרנו בתחילה במיקומים שנקבעו באפיון.

 

אנו ב WSD בניית אתרים עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו ומשלבים אותם בצפייה תוך כדי שאנו בונים את אתרם ללא שום חשש, מקצועיות ואמינות הן המילים שמנחות אותנו בעבודתנו וכל לקוח מעודכן בכל רגע נתון בשלבי העבודה שלנו.

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -
בניית אתרים