בניית אתרים בחינם - למה לא

יש היום לא מעט אתרים המציעים לגולשים אפשרות של בניית אתרים בחינם, בניית אתרים בחינם היא אפשרות מאוד מפתה , יש לקוחות לא מעטים שאינם עומדים בפיתוי ופונים לאפשרות של בניית אתר ללא תשלום, במהירות וללא צורך בהוצאות כספיות מיותרות.

 

החסרונות של בניית אתרים בחינם הם :


•    אתר חינמי הוא אתר שחשוף לפרסומות רבות, דבר שמכעיס את הגולשים ומפריע לגלישה באתר,  ויכול לגרום לנטישה של הגולשים.
•     אתר חינמי יש לו מעט תבניות עיצוב ולא תמיד בעל האתר יכול למצוא את תבנית העיצוב המתאימה לו ואשר עונה לצרכים שלו.
•    אתרים חינמיים  יש להם בד"כ שמות מתחם ארוכים המקשים על הגולשים,  אינם זכירים ואינם מתקשרים לנושא של האתר.
•    חברות קידום אתרים בעלי שם לא יסכימו לקדם אתר אינטרנט בעל מערכת חינמית ובכל כתובת URL בחינם , בעקבות כל החסרונות המתוארים.
•    לעולם האתר לא יציג את המוצר \ שירות שלכם באור המתאים ביותר למוצר שלכם , גם בעקבות החוסר באפשרות לעיצוב ייחודי , וגם בעקבות החוסר בהתאמת מערכות המתאימות לשירותים שלכם באתר האינטרנט.

מדוע גולשים ינטשו אתר שנבנה  באמצעות תוכנה \ חברה לבניית אתרים בחינם
•    אתר שנבנה באמצעות תוכנה לבניית אתרים בחינם הוא אתר שמשדר מסר של אתר חובבני לא רציני ולא מקצועי , ולכן גולשים רבים יתייחסו בזלזול לאתרים שהם אתרים בחינם ויעדיפו לפנות לאתרים מושקעים שמשדרים רצינות מקצועיות ואמינות.
•    אתרים בחינם הם בד"כ אתרים שיש בהם לא מעט פרסומות המפריעות לגלישה של הגולשים באתר ויוצרות חווית גלישה לא נעימה ולכן גולשים רבים ינטשו במהירות אתרים שהם אתרים שנבנו בחינם.

בניית אתרים בתשלום - השקעה משתלמת  לטווח ארוך


המסקנה המתבקשת מכל המידע  שפרטנו הוא שעדיף  לבחור באפשרות של בניית אתרים בתשלום ועדיף לפנות לחברת בניית אתרים מקצועית  שתבנה עבורנו אתר  רציני המשדר אמינות ומקצועיות.
אתר שנבנה באמצעות חברת בניית אתרים  יהיה בד"כ מאוחסן על שרת  איכותי שיאפשר תצוגה איכותית של האתר ללא תקלות,מנהל האתר יוכל ליהנות גם ממערכת ניהול תוכן שתאפשר שינוי תכנים של האתר וביצוע פעולות קידום של האתר .
אתר שנבנה ע"י חברת בניית אתרים רצינית ומקצועית יהיה אתר שיצליח להשיג את המטרות שלשמם הוא הוקם! .