בניית אתרים בהתאמה אישית

היום אנו חיים בעידן שבו כל צרכן רוצה לרכוש את המוצר או השירות המותאם בדיוק לצרכיו ולרצונותיו, כך למשל אם פעם כולם היו קונים דלת כניסה לבית שהיה לה שטאנץ קבוע ואחיד הרי שהיום כל אחד מזמין לעצמו את דלת הכניסה המתאימה לטעם האישי שלו ולפנטזיות שלו.
המעבר לעידן של צרכנות מותאמת אישית הביא לכך שגם שירות של בניית אתרים הפך להיות שירות המותאם אישית לצרכים של בעל האתר, למטרות של בעל האתר ולתקציב של בעל האתר.

 

מהו אתר אינטרנט המותאם אישית


אתר אינטרנט מותאם אישית הוא אתר שיש לו ייחוד משלו. זהו אתר שאינו מסתפק בתבנית סטנדרטית אלא מעוניין ליצור לעצמו אתר ייחודי ומקורי.
אתר שמותאם אישית ללקוח, הוא אתר שכל תהליך הפיתוח שלו מותאם אישית לצרכים ולרצונות של בעל האתר החל מאפיון האתר , עיצוב האתר וכלה בתהליך בניית האתר וקידומו במנועי החיפוש השונים. 
אתר שנבנה בהתאמה אישית הוא אתר שיש לו סיכויים גבוהים יותר להצלחה עסקית, זהו אתר שיש לו סיכוי לכניסת מבקרים גבוהה יותר, ליחס המרה טוב יותר, לחשיפה ממוקדת ואפקטיבית ולהגדלת מחזור המכירות של האתר. 

בנית אתרים בהתאמה אישית ע"י חברת WSD- בניית אתרים


אנו בחברת WSD-בניית אתרים מספקים ללקוחותינו פתרונות אינטרנט שונים , אחד השירותים שאנו מציעים ללקוחותינו הוא שירות מקצועי ומיומן של בניית אתר התפור בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. 
פרויקט של בניית אתר בהתאמה אישית המבוצע ע"י חברתנו , יש לו מרכיבים שונים שהם:

1.    איסוף מידע מבעל האתר על צרכיו ודרישותיו של כל מה שקשור לאתר המיועד לקום – לשם בניית אתר המותאם אישית אנו מנהלים עם הלקוחות שלנו דו שיח מעמיק שבמהלכו אנו לומדים על צרכי בעל האתר, על מטרות בעל האתר, על אופיו העתידי של האתר ועוד.  ובהתאם למידע שאנו אוספים אנו בונים אתר התפור בהתאמה אישית.
2.    עיצוב אתר ייחודי המותאם אישית ליעד של האתר ולקהל הגולשים של האתר – עיצוב אישי וייחודי הוא אתר שהעיצוב שלו מותאם לייעוד שלו ולמסר שהוא רוצה להעביר לקהל, אתר שמעוניין לפנות לקהל הצעירים ולהציג בפניהם מסר של חדשנות, יהיה לו עיצוב אחר לגמרי מאתר שנועד למגזר הדתי ורוצה להעביר מסר של חזרה לשורשים.
3.    הטמעת  מערכת ניהול תוכן המותאמת לצרכיו של הלקוח – אתר שהוא מותאם אישית הוא אתר שגם המערכת לניהול תוכן המופעלת אצלו תהיה כזו שמותאמת לצרכים של בעל האתר ולאופי של האתר, אתר מותאם אישית שהוא חנות וירטואלית יזדקק למערכת לניהול תוכן שתהיה שונה מאתר מותאם אישית שהוא אתר נדל"ן, או אתר בלוג.
4.    קידום אתרים בהתאם למטרות האתר – לאחר שהאתר עולה לאוויר אנו ממשיכים במתן שירות של קידום האתר ושיווקו , בניית אסטרטגיה שיווקית בהתאם לצרכים של בעל האתר ולמאפיינים הספציפיים  של האתר. בעל אתר שרוצה להשיג לאתר שלו קידום ברשתות חברתיות משום ששם נמצאים רוב לקוחותיו , יקבל מאתנו שירות של קידום האתר ברשתות חברתיות, ובעל אתר שרוצה להשיג קידום מהיר ומיידי יקבל מאתנו שירות של קידום ממומן בגוגל.
 

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -