בניית אתרי היכרויות

ישנם אתרים רבים ומגוונים המציעים שירותי היכרויות, הגדולים שבהם הם כמובן אתר JDATE העולמי ועוד רבים אחרים.
כמו כן ישנם אתרים רבים אחרים שמתחזים לאתרי היכרויות שבעצם הם מהווים מעין פורטל למבוגרים בלבד ולא אתרי היכרויות אמיתיים.

 

במידה וברצונך לבנות אתר היכרויות ישנם מספר כללים שחשוב שתכיר, ובמידה ותצליח למשוך אנשים מהימנים אתרך יכול בקלות להפוך לאתר היכרויות החזק ביותר בישראל.
כאשר תבנה אתר שימשוך הרבה אנשים הרווחים הכלכליים שלך יכולים להגיע מדמי הרשמה סמליים (על מנת לוודא בנוסף לכך שגם האנשים הם מי שהם טוענים) וגם על ידי פרסומות של פרופילי משתמשים (משתמשי VIP).

 

אתר היכרויות כבסיס כלכלי

 

הרבה אנשים השכילו לנצל את החכמה של לבנות אתר היכרויות מאחר ואנשים אחרים מצאו כי האינטרנט משמש ככלי נפלא בדרך להכיר נשים \ גברים מבלי הצורך להתחיל עם המין השני בדרך הישנה והמוכרת יותר, אלא בדרך יותר אנונימית ושטחית שלפעמים עובדת ולפעמים לא.
לכן הפוטנציאל גדל שאנשים מכל הסוגים והמגזרים בוחרים להירשם לאתרי היכרויות רבים ולא רק לאחד על מנת שיוכלו להכיר אנשים רבים יותר ובכך אדם אחד לא חייב להתחייב עבור אתר אחד אלא יכול לפנות במקביל לגלוש במספר אתרים נוספים, במידה ואתרך יהווה את המקור הגדול ביותר של אנשים שמחפשים להכיר אנשים אחרים, הא גם זה שיהיה הנישה המרכזית לכל אותם אתרי היכרויות אחרים ויהווה בעצם בפני הגולשים כמקור הגדול ביותר להיכרויות.

 

כפי שנאמר, הפוטנציאל הטמון בכל אתר אינטרנט שמושך הרבה גולשים הוא עצום, רווחים מפרסומות ומחברויות VIP שהאתר מציע בתשלום, כל רעיון שתחשוב עליו שיגרום לאותו גולש לבחור באתרך על פני אחרים ויגרום לו להיות האתר המוביל בתחום לבסוף גם יניב לך רווחים מגופים שונים שישמחו לפרסם אצלך באתר.

 

ישנם הרבה אתרי היכרויות שבעצם מאפשרות לך לפתוח "ריסיילר", הכוונה בכך היא שהן נותנות לך אתר דמה שמוביל לאתר שלהם ועל כל באדם שנרשם אתר מקבל סכום מסוים של כסף, אתרים אלו לרוב יהיו אתרים למבוגרים בלבד וזהו איננו נחשב לאתר שלך שאתה יכול לשנות בו דברים רבים מלבד את טופס ההרשמה, בשביל שיהיה בבעלותך אתר אמיתי עליך לבנות אותו מ-0.

 

אתר היכרויות הוא אתר שכולל די הרבה מערכות מאחוריו שמטרתן היא לנבא התאמות בין מספר רב של אנשים רשומים לעבר מציאת זוג אחד של גבר ואישה (ברוב המקרים) ולמצוא אותם דרך הרבה פרטים אישיים המוכנסים בעת ההרשמה או עריכת הפרופיל לאחר מכן, התאמות אלו חייבות להיות מדויקות על מנת שהאתר יצליח, וככל שהאתר יביא להגשמת יותר זוגות כך יהיה מפורסם יותר בקרב חבריהם אשר הזוגות ימליצו על האתר אליהם.

 

מאחורי הקלעים

 

מכיוון שגולשי האתר מטרתם היא למצוא אהבה, הם יזינו למערכת כמה שיותר פרטים שיקלו על המערכות שעובדות מאחורי הקלעים להכיר אותם לעומק ולמצוא להם את ההתאמות המושלמות שיכולות לעתיד להוות את בן \ בת הזוג שלהם.
לאחר שמשתמש יקליד את כל הפרטים הדרושים המערכת תתחיל ותציג לו מי היא חושבת שיהיו התאמות מושלמות אליו, לאחר מכן יוכל המשתמש ליצור קשר עם אותו אדם שהמערכת זיהתה שמתאים לו והנמצא יוכל לאשר או שלא לאשר את בקשת יצירת הקשר, במידה ואישר יוכלו לקבוע פגישה שנקראת "בליינד דייט" ולהכיר אחד את השני יותר לעומק, היו בטוחים ובמידה והפגישה צלחה והם יהיו לזוג הם יפרסמו את האתר שלכם ברבים.


המטרה שלכם כבעלי האתר זה לבנות את המאגר הגדול ביותר של גולשים, ובעזרת חברת בניית אתרים טובה שתדע לבנות אלגוריתמים מתאימים גם לתת אושר להרבה זוגות לעתיד.

 

WSD בניית אתרים תדע לבנות עבורכם את כל המערכות הנדרשות להצלחה מסחררת של אתר ההיכרויות הבא שלכם, צרו קשר עוד היום לקבלת מידע נוסף.

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -
WSD בניית אתרים