בניית אתרים איכותיים

היום עסקים וחברות רבות הפנימו כבר את העובדה שהם צריכים להשקיע בבניית אתר אינטרנט , אולם חשוב לדעת שבניית אתר בעל עיצוב מסורבל, או בניית אתר שאינו מסקרן ואינו מעניין, לא ישיגו את המטרה שלשמה הם הוקמו.
אתר אינטרנט איכותי הוא אתר  שיגרום לגולשים להישאר באתר ולא לנטוש אותו אחרי 10 שניות, אתר אינטרנט איכותי יהיה אתר שהגולשים יחזרו אליו ויעדיפו אותו על פני מתחריו . כדי להשיג את היעד הזה יש צורך לבנות אתר שיענה על כל הפרמטרים המרכיבים אתר אינטרנט איכותי.

בניית אתר איכותי היא כמו בנייה של בניין איכותי , בניין שאינו איכותי הוא בניין שעלול לסבול מתקלות שונות שיגרמו לעוגמת נפש אצל הדיירים , ואפילו  לנטישת הדיירים.
כך גם בניית אתר אינטרנט שאינו איכותי הוא עלול לגרום לאכזבה אצל הגולשים ולנטישה של הגולשים שיחושו שאין להם מה לחפש באתר.

אז מהם המאפיינים של אתר אינטרנט איכותי :

•    בניית אתרים איכותיים מחייבת התייחסות מקסימאלית לקהל היעד – בניית אתרים איכותיים מחייבת כאמור התייחסות מקסימאלית לקהל היעד שבסופה יוקם אתר שיש לו התאמה אופטימאלית לקהל היעד.  בניית אתר איכותי שמותאם לקהל היעד תאפשר לקהל הגולשים להגיע בקלות ובמהירות אל שירותי האתר או אל מוצרי האתר.
•    בניית אתרים איכותיים מחייבת עיצוב ידידותי למשתמש – בניית אתר איכותי חייבת להיות כזו שתכלול עיצוב ייחודי שיאפשר גלישה נוחה וידידותית באתר, אתר שיכלול תוכן מעניין ומסקרן אך יהיה קשה לנווט בו , יגרום גם הוא לנטישה של הגולשים, ואתר שימכור מוצרים במחירים זולים במיוחד אך תהליך הקניה באתר יהיה מסורבל וארוך יגרום גם הוא לנטישה של הגולשים , לכן עיצוב האתר חייב להיות ידידותי ונוח למשתמש.
•    אתרים איכותיים צריכים להיות אתרים שיהפכו להיות פופולאריים – בניית אתרים איכותיים כוללת בתוכה את השלב החשוב של הפיכת האתרים הללו לאתרים פופולאריים ע"י שיווק האתרים ברשת האינטרנט וקידום האתרים במנועי החיפוש . אתר איכותי שלא יקודם ולא יקבל דירוג גבוה בתוצאות מנועי החיפוש יישאר אי שם מאחור וגולשים רבים כלל לא יגיעו אליו.
•    אתרים איכותיים צריכים לכלול גם תכנים איכותיים – לאחר שסיימנו את התהליך של בניית אתר איכותי עלינו לדאוג לתוכן איכותי מעניין ומסקרן שיהיה באתר, תוכן משעמם ומוכר יגרום לנטישה של הגולשים ואילו תוכן שיש לו ערך מוסף כלשהו ימשוך את הגולשים ויגרום להם להישאר באתר ולחזור אליו שוב.

אנו בחברת WSD- בניית אתרים גאים לראות את עצמנו כחברה שאינה מעוניינת לבנות אתרים סתמיים. אנו מציבים לעצמנו את האתגר של בניית אתרים איכותיים שיצליחו להשיג את המטרה שלשלמה הם הוקמו.

שם מלא:
אימייל:
טלפון: -