הקמת אתר תדמית

ניתן להגדיר הצלחה של אתר, כאשר שלושה גורמים משולבים בו, גולשים נכנסים, יש פניות צור קשר (יחסי המרה), הגולש נהנה מהתוכן שמוצג באתר, בשילוב שלושת המרכיבים הללו, אנו יודעים כי אתרינו פועל כמצופה, ובכך גם אנחנו נהנים מהאתר, וגם גולשיו נהנים מהתוכן המוצג בו, ומהשירות אותו אנו מציעים להם.

 

כיצד נגרום לשלושת הפריטים שלהלן לקרות, מעט מידע:

  • כמות הגולשים הנכנסים לאתר יושפע משני דברים עיקריים, פרסום (בין אם באינטרנט, ובין אם בטלוויזיה), וקידום אתרים בגוגל, כל אחד משפיע בצורה שונה, הפרסום ישפיע לכניסה מדויקת לאתר, והשני ישפיע מכניסות מהאתר גוגל, שהפוטנציאל בו גדול.
  • תוכן האתר, במידה ואתר אין בו תוכן, לא יהיה לגולש מה לקרוא ברגע שייכנס לאתר, ולכן השקעה בתוכן שונה, אמיתי, ייחודי, ותואם לקו הכללי של האתר, הוא חשוב ביותר.
  • פניות צור קשר, יגיעו אך ורק אם אתר התדמית שלך עבד נכון, מבחינה שיווקית, עיצובית, ותוכן האתר בנימה אישית-מקצועית, על העסק שלך, ועל למה חשוב לאותו גולש לפנות אליך על מנת ליצור קו עסקי איתך, ולא עם מתחריך.

 

הקמת האתר על מנת ליצור "רושם שני"

 

רושם שני, הוא הרושם שנוצר לאחר שהבאת לאותו קליינט את כרטיס הביקור שלך, ובו מופיע בין היתר גם אתרך האישי, אתר התדמית שברשותך, כאשר תעביר לאותו קליינט את כרטיס הביקור, יש לדאוג שאכן האתר ממצה את עצמו בכל הנושאים עליו שוחחת איתו, ועם שאר לקוחותיך, אף על פי שאין צורך בתוכן רב באתר, יש בהחלט צורך בתוכן רלוונטי, שישפיע לטובה על קהל לקוחותיך, וכאלו המעוניינים להצטרף אליהם.
יש לדאוג שהקו הכללי של עיצוב האתר, יהיה כמו כריס הביקור, לוגו העסק, על מנת שהקליינט לא יחוש אי שייכות בין השלושה, יש לעצב את האתר בצורה שתמקד את הפוקוס על התוכן הכי רלוונטי, והראשוני, שאתה רוצה שהגולשים שלך יראו ברגע שנכנסו לאתר.
האם באמת יש להסביר את המונח "רושם שני" כמפורט לעיל, פחות ממה שנדמה, כל התהליך נוצר על מנת לגרום להמשך הרושם הראשוני הטוב, באם הלקוח החליט להיכנס לאתרך, הוא מצא כי יש סיכוי לעשות איתך עסקים, ולכן יצפה שהאתר יהיה מקצועי בהתאם לציפיות שלו ממך, במידה ויראה אתר שנבנה בצורה עיצובית ישנה, איננו מתעדכן בחדשות (אם יש תאריכים ורשום 2009 לדוגמא, זה יראה ללקוח שאתרך איננו מעודכן), ולכן יש לתחזק את אתר האינטרנט ככל שניתן, אפילו לרמה של פעם בחודש, רק על מנת לשדר מקצועיות לקהל לקוחותינו.

 

זמן בניית האתר כגורם משמעותי

 

אנו בחברת WSD, לא נבטיח ללקוחות "אתר בשבוע", העיצוב בפרט לוקח מעל 50% מהליך העבודה, מאחר שהוא אחד הגורמים המשמעותיים, העיצוב יכלול בתוכו כמובן את הלוגו, את הקווים המנחים של האתר, את הגרפיקה שמסביב, ואף אינטראקטיביות מסויימת לבקשת הלקוח, ולכן אין אנו מתיימרים להיות המהירים ביותר, אלא המקצועיים ביותר בבניית אתר תדמית.
תוך עבודה שוטפת את מול הלקוח, וקבלת אישורו על כל שלב לבקשת הלקוח, נמשיך לשלב הבא, בניית אתר תדמית שתארך במעט זמן, תראה לבסוף על חוסר מקצועיות, עיצוב לא יחודי, אשר יכול בעתיד שרק לפגוע בעסקים, וב"רושם השני".

אתר תדמית הינו חובה על כל עסק, מהקטן לגדול, עיצובו ותוכנו הם לרוב מה שייגרמו לקליינט להחליט האם לבחור בך, או במתחריך, השקע באתרך, פנה לחברה מקצועית שתבין את צרכיך, ואת הדרישות שלך מהעסק, וכיצד אתה מעוניין להציגו ללקוחותיך.