אתר אינטרנט כאמצעי לשיווק ופרסום של חברה או ארגון

בעידן המאה ה-21 אתר אינטרנט הוא התחליף הווירטואלי לכרטיס הביקור  של כל עסק,  אתר אינטרנט נחשב היום לא רק ככרטיס ביקור של עסק  אלא הוא יכול להיות אמצעי פרסומי ושיווקי של העסק ,  בנייה נכונה של האתר ותפעול נכון של האתר , יכולים להפוך את האתר לכלי שיווקי ופרסומי שיפרסם את העסק הרבה יותר טוב מאשר מודעת מלים שתופיע בעיתון או  תושמע ברדיו.

כדי שאתר אינטרנט יהפוך לזרוע שיווקית של עסק עליו להיות אתר איכותי,  שנבנה בצורה מקצועית  ועובר כל הזמן תהליך של  קידום האתר שיביא להצבתו של אתר האינטרנט בראש תוצאות החיפוש .

היום ידוע שאתר אינטרנט איכותי המקודם בצורה מקצועית  מעניק לעסק שירות של פרסום ושיווק איכותי יעיל וממוקד לאורך זמן . קידום נכון של האתר ע"י נקיטת צעדי קידום שונים הופך את אתר האינטרנט של העסק לכלי שיווקי שיש לו יתרונות רבים ע"פ שיטות השיווק המסורתיות .

 

מדוע כדאי להשתמש באתר האינטרנט ככלי שיווקי


•    שיווק באינטרנט אינו שיווק זמני כמו פרסום מודעה בעיתון לתקופת זמן מוגבלת  , שיווק באמצעות אתר האינטרנט הוא שיווק שיכול להמשך לאורך זמן  ולהעניק לאתר האינטרנט של העסק יתרון שיווקי ע"פ אתרים מתחרים.


•    שיווק באינטרנט אינו שיווק  מקומי,  שיווק באינטרנט  ע"י קידום אורגני של האתר או קידום ממומן  יכול להיות גלובלי,  ויחד עם זאת אם יתבצע בצורה מקצועית ונכונה הוא יצליח לפנות בדיוק אל קהל היעד המתאים אשר מחפש את המוצר או השירות שמספקת החברה בעלת אתר האינטרנט.
      ואם נשווה זאת לשיווק המסורתי הרי שהשיווק המסורתי אינו שיווק ממוקד והוא בעצם  
      תהליך של "שלח לחמך על פני המים"  מבלי שנוכל לדעת מי הושפע מהקמפיין השיווקי ומי לא.


•    שיווק אתר אינטרנט באמצעות קמפיין פרסומי בגוגל הוא שיווק שמשיג תוצאות מיידיות ויש לו מודל תשלום נוח שבו בעל האתר משלם רק עבור כל הקלקה ולא עבור כמות החשיפות, כך יכול כל עסק גם קטן וגם גדול לצאת בקמפיין פרסומי  שעלותו הכספית אינה חייבת להיות גבוהה  , זאת בניגוד לקמפיין פרסומי במקומון או ברדיו שבו אנו משלמים סכום קבוע מראש ולא משנה מהן התוצאות בפועל מבחינת מכירה של הקמפיין הזה.


•    אתר האינטרנט שלכם מאפשר לכם לבצע יחסי ציבור מצוינים מבלי שתצטרכו לשלם על כך אפילו לא אגורה אחת, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לפורומים או לקהילות שעוסקים בתחום ההתמחות שלכם, ולפרסם שם את השירות או המוצר שלכם, אתם גם יכולים לכתוב מאמרים הקשורים לתחום התמחותכם ולפרסם אותם ללא תשלום באתרי תוכן חופשיים, וכמובן אפשר לפתוח בלוג של האתר ללא תשלום ובעזרתו לנהל קמפיין יחסי ציבור שימתג את החברה שלכם  או המוצר שלכם.

 
אז אם אתם רוצים להיעזר באתר האינטרנט שלכם ולהשתמש בו ככלי שיווקי מדויק ויעיל  כדאי לכם לפנות אל חברת wsd  - בניית אתרים. הצוות המקצועי של החברה מכיר את כל רזי האינטרנט וידע לתפור את  אתר האינטרנט שיתאים בדיוק לצרכים שלכם , לתקציב שלכם וישיג את היעדים שהצבתם לעצמכם.


חברת wsd – בניית אתרים נחשבת היום לאחת החברות המובילות בתחום של פתרונות לסביבת אינטרנט החל משירותים של בניית אתרים , קידום אתרים ,  עיצוב אתרים  וכלה בשירות של פרסום אתר.