מהם שירותי האינטראקטיב שלנו

בעידן האינטרנט עולם השיווק והפרסום שינה את פניו מקצה לקצה. אם פעם היינו רגילים למצוא בעיתון פרסומת של חברה כלשהי שפנתה אל כלל הקוראים הרי שהיום בעזרת הטכנולוגיות המתקדמות והמדיות החדשות ניתן למצוא עולם שבו הפרסום והשיווק הם אינטראקטיביים ומתנהלת אינטראקציה של ממש בין החברה המפרסמת לבין הצרכן. הצרכן יכול להגיב לפרסום של החברה והחברה יכולה גם להשיב לתגובתו.
בעידן האינטראקטיבי מערכת היחסים בין החברות לבין הצרכן היא מערכת יחסים אישית שבה החברה יכולה להתאים את עצמה לכל לקוח ולקוח בהתאם למאפייניו והעדפותיו.

אנו בחברת WSD - בניית אתרים מנהלים עם לקוחותינו מערכת יחסים אישית שבה אנו מתאימים את השירותים שלנו לצרכים שלכם, לכן אם אתם מחפשים שירותי אינטרנט מקצועיים ואפקטיביים אשר יתאימו בדיוק לצרכים שלכם , אצלנו תוכלו למצוא מכלול שלם של פתרונות אינטרנט. אחד השירותים שאנו מציעים ללקוחותינו הוא שירותי אינטראקטיב מגוונים. מי שירצה יוכל ליהנות אצלנו משירות של עיצוב באנרים , דפי נחיתה , ניהול קמפיינים , וניהול כל עולם השיווק באינטרנט.

מהם שירותי האינטראקטיב שלנו ?

בנייה ועיצוב של דפי נחיתה –דפי נחיתה הם קיצורי דרך שמאפשרים לספק להגיע ישירות אל הצרכן שמחפש את מוצריו או את שירותיו, אם פעם החברות השתמשו ברשת אחת בשאיפה ללכוד הרבה דגים הרי שהיום החברות משתמשות בהרבה רשתות כדי ללכוד באופן אישי כל דג ודג(צרכן) .  בניית עמוד נחיתה מאפשר מערכת יחסים דו צדדית בין הצרכן והחברה המפרסמת. מערכת היחסים הזו מאפשרת לחברה המשווקת להכיר את הלקוח טוב יותר ולבצע שיווק שהוא מותאם אישית לכל לקוח ולקוח .

ניהול קמפיינים פרסומיים-  בעידן האינטרנט הפרסום כבר אינו פרסום בשיטות הישנות אלא פרסום אינטראקטיבי שהוא  ממוקד ומותאם בדיוק לפלחי קהל היעד המתאימים. פרסום אינטראקטיבי עולה באיכותו בעשרות מונים על פרסום בשיטות הישנות ויחד עם זאת הוא חסכוני יותר ומביא לתוצאות אפקטיביות רבות יותר. היתרונות הרבים שיש היום לפרסום באינטרנט הביאו לכך שהיום ניתן למצוא קמפיינים פרסומיים הנמצאים במדיה של האינטרנט ובמדיה הסלולארית, ואשר מביאים לתוצאות טובות יותר מאשר קמפיינים פרסומיים המתנהלים בטלוויזיה או בעיתונות הכתובה. קמפיינים פרסומיים אינטראקטיביים מאפשרים להגיע לתוצאות הרצויות במינימום זמן ומינימום עלויות.

עיצוב באנרים – באנרים הם סוג של מודעה פרסומית המאפשרת לחברה המפרסמת לנהל מערכת יחסים אישית עם הלקוח הפוטנציאלי שלה, עיצוב באנר צריך להיות כזה שידע להעביר את המסר השיווקי המתאים במהירות ובבהירות, באנר אינטראקטיבי הוא באנר שמצליח למשוך את הקהל ולסקרן אותו ולהניע אותו לפעולה מסוימת. היום בעידן הטכנולוגי ניתן לעצב גם באנר שיכלול בתוכו כמה  תרחישים אפשריים והבאנר מנהל מערכת יחסים דו כיוונית עם הגולש וע"פ התשובות של הגולש יקבע התרחיש המתאים.
 

עוד בנושא
בניית עמוד נחיתה - אצלנו בחברת wsd - בניית אתרים תמצאו צוות אינטראקטיב מנצח שיודע לתפור עבורכם דפי נחיתה המתאימים בדיוק ליעד שהצבתם לעצמכם ולתקציב שלכם.
עיצוב באנרים - עיצוב באנר יצירתי ואטרקטיבי הוא אחד התנאים להצלחת הקמפיין הפרסומי המתנהל ברשת האינטרנט. אנו בחברת WSD- בניית אתרים מציעים ללקוחותינו במסגרת מעטפת שירותי האינטרנט שאנו מעניקים גם את השירות החשוב של עיצוב באנרים .
מיתוג עסקי - מיתוג עסקי לפני עידן האינטרנט היה הרבה יותר קשה לביצוע והיה צורך בזמן רב כדי להשיג את היעד של מיתוג עסקי, ואילו היום בעידן האינטרנט מיתוג עסקי הוא קל יותר לביצוע וניתן להשיג את יעדיו בזמן קצר יותר משום שהאינטרנט מאפשר לנו חשיפה לכמות גבוהה של גולשים בזמן קצר.
פיתוח אפליקציות לפייסבוק - אם לפני עשור נולדה התובנה שעסק שאין לו אתר אינטרנט אין לו זכות קיום כלשהי, הרי שהיום בעידן של רשתות חברתיות, ברור כבר לכולם שמי שרוצה לשרוד מבחינה עסקית חייב שתהיה לו אפליקציית פייסבוק אשר תגרום להד ציבורי ותעמוד במרכזו של שיח ציבורי שיעניק לעסק חשיפה עצומה ופרסום ויראלי של מוצרים או שירותים של העסק או הארגון.
שימושיות של דף נחיתה - דף נחיתה הוא אחד המוצרים המבוקשים ביותר היום בעולם האינטרנט, דף נחיתה הוא בעצם דף אינטרנט פרסומי שהוקם במסגרת קמפיין פרסומי כלשהו, ואליו יגיעו הגולשים לאחר שהקליקו על פרסום כלשהו באינטרנט.
עיצוב עמוד נחיתה - עמודי נחיתה הם דפים שמהווים חלק מקמפיין פרסומי אינטרנטי, יש עמודי נחיתה שהגולש יגיע אליהם לאחר שלחץ על באנר פרסומי כלשהו, או על פרסומת שהופיע בגוגל או פרסומת שהגיעה אל הגולש דרך המייל. עמוד נחיתה איכותי הוא כזה שמותאם למסר הפרסומי שלו הן מבחינת המבנה שלו, התוכן שלו, והעיצוב שלו.
חדשות ועדכונים
Travel4Free - עיצוב עמוד כניסה
26/12/2011
עיצוב עמוד כניסה לעמוד הפייסבוק של Travel4Free, עמוד פלאש אינטראקטיבי מעוצב היטב על פי קונספט האתר.
עיצוב אפליקציות פייסבוק
19/12/2011
בהמשך לפעולות השיווק והפרסום שחברת WSD מבצעת עבור חתונה בהזמנה, עוצבו מספר עמודים כאפליקציות פייסבוק.
WSD - גאה להציג את מערכת האינטראקטיב שנת 2010
03/07/2010
במערכת תוכלו להתרשם מתצוגת תלת מימד של העבודות האחרונות שלנו.
העמוד הינו פרופיל עסקי המאפשר להתעדכן בחדשות ועדכונים , מידע אינפורמטיבי חדש ועבודות אחרונות ! כולם מוזמנים להצטרף!
סיום פרויקט 7 עמודי נחיתה לחברת neurovision
10/07/2010
סיום פרויקט של עיצוב פיתוח ואינטראקטיב של 7 עמודי נחיתה עבור חברת neurovision .