איך בונים אתר עם תדמית של אמינות

אתרי אינטרנט שמצליחים ליצור לעצמם תדמית של אמינות , הגינות ורצינות הם אתרי אינטרנט שיש להם סיכוי טוב יותר להצליח, מחקרים הוכיחו שהגולשים השונים באינטרנט מעדיפים להיעזר בשירותיהם של אתרי אינטרנט אמינים ורציניים ולא אתרי אינטרנט שהם חובבניים ואין להם גב אמיתי מאחוריהם.

אתר עם תדמית של אמינות יכול לסייע לא מעט לעסק ולקדם את התדמית שלו בקרב הציבור. אתר עם תדמית של אמינות יצליח למכור יותר ויצליח למשוך אליו יותר גולשים , אתר שמשדר אמניות הוא אתר שיש לו יתרון עצום על פני מתחריו משום שהגולשים באינטרנט מעדיפים שימוש באתרים אמינים ולא באתרים מעורפלים ובלתי ברורים.

אצלנו בחברת wsd –בניית אתרים מבינים היטב עד כמה חשובה התדמית האמינה והרצינית שתהיה לאתר ולכן כאשר אנו בונים אתר אנו מקפידים לבצע את כל הצעדים ואת כל הפעולות שיש לבצע כדי ליצור אתר אמין ומשכנע,  אתר רציני והוגן.

אז איך אפשר ליצור אתר עם תדמית של אמינות ורצינות :

•    מספקים לגולשים אישורים של גורמים שונים שמאשרים שהמוצר או השירות שהאתר  מספק הוא אכן אמין ואיכותי, כך למשל אם מדובר באתר שעוסק במכירת תכשירים לשיער  רצוי שיהיה באתר ציטוט של מספרה ידועה המאשרת שהיא משתמשת תכשירי השיער הללו.
•    הצגת הצוות המקצועי העומד מאחורי האתר- כאשר אתם מציגים באתר שלכם את הצוות המקצועי העומד מאחורי האתר , כך אתם מוכיחים שזהו אתר שיש לו גב אנושי ולא גב וירטואלי בלבד., כדאי גם להציג תמונות של המשרד שבו אתם עובדים.
•    הוכיחו שאכן אתם חברה אמיתי עם גב אמיתי – אתר אמין הוא אתר שמראה לגולשים  את רשימת הלקוחות האמתית שלו, או אתר שמראה ללקוחות דוגמאות של עבודות ופרוייקטים שהוא ביצע .
•    הציגו כתובת אמיתי של החברה שלכם והעניקו לגולשים כמה שיותר דרכים ליצירת קשר עמכם – הציגו באתר כתובת אמיתית פיזית של  המשרד שלכם וכך תוכיחו לגולשים שאתם לא סתם חברה וירטואלית אלא יש לכם משרד אמיתי, בנוסף לכך פרסמו את מספרי הטלפון שלכם ואת כתובת הדוא"ל שלכם וכך תוכלו לאפשר לגולשים ליצור אתכם קשר בקלות .
•    עדכנו באופן שוטף את התוכן באתר – עדכנו את האתר כל הזמן בתוכן רלוונטי ומעניין תוכן הכתוב בשפה ברורה ישירה וכנה ללא שגיאות כתיב.
•    בצעו סלקציה של הפרסומות המופיעות באתר – אל תמהרו לפרסם כל פרסומת, פרסומת שאינה מתאימה לקהל היעד שלכם רק תזיק לאמינות שלכם, פרסומת שמפריעה לגולשים תזיק גם היא לאמינות של האתר שלכם ותיצור תדמית שלילית לאתר.

אז זכרו אם אתם מעוניינים לשפר את תדמית האתר שלכם ולייצר לאתר שלכם תדמית אמינה ורצינית הרי שחברת wsd – בניית אתרים היא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.